O nas

Nasze wartości

HiH Sport to miejsce stworzone specjalnie dla ludzi kochających sport. Jest to druga marka Przychodni HiH działającej we Wrocławiu od 30 lat. Dziś firmą zarządza Mikołaj Hryń- syn założycieli, absolwent między innymi Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, zawodowy Snowboardzista, pasjonat sportów ekstremalnych.

HiH Sport to połączenie pasji do sportu i wiedzy medycznej, którą dzielimy się z naszymi pacjentami od wielu lat.

Naszym marzeniem jest stworzenie miejsca, gdzie każda osoba uprawiająca sport –profesjonalnie lub amatorsko –będzie czuła, że opieka, którą Was otaczamy zaspokaja Wasze potrzeby zarówno w zakresie leczenia bólu i kontuzji jak również w sferze Waszego komfortu psychicznego i regeneracji.

Największą wartością do jakiej dążymy to wspaniałe samopoczucie każdego sportowca, wynikające ze zdrowego ciała i ducha.

Nasze cele

Jesteśmy dumni ze swojej przeszłości i czerpiemy wiedzę z ponad 30-letniego doświadczenia, jednak naszym najważniejszym zadaniem jest budowanie  przyszłości opartej na wiedzy, innowacyjności i zrównoważonym rozwoju.

Współpraca z naszą Przychodnią to nie tylko wykonywanie badań. Uważnie słuchamy potrzeb i opinii naszych klientów i pacjentów, po to aby sprostać najbardziej wymagającym projektom i przypadkom.

Stale poszerzamy naszą ofertę, uzupełniamy ją o nowe specjalizacje, nowoczesny sprzęt do diagnostyki oraz o nowe poradnie. W roku 2021 powstała marka HIH SPORT. A to dopiero początek zmian.

Naszym celem jest stworzenie miejsca wyjątkowego na skalę kraju. Miejsca, gdzie każdy sportowiec, każdej dyscypliny otrzyma opiekę, która zapewni mu komfort zarówno fizyczny jak i psychiczny. Opieka specjalistów, psychologów i rehabilitantów. Pełna diagnostyka i laboratorium. Strefa odnowy biologicznej. A wszystko to w przyjaznym środowisku nowoczesnej placówki z ekstremalnie kompetentnym personelem.

Kolejnym kamieniem milowym HiH Sport jest program wspierania sportu zawodowego i amatorskiego w naszym regionie. Chcielibyśmy, żeby każdy zdolny maluch miał szansę rozwijać swoje pasje sportowe, żeby imprezy sportowe na co dzień zagościły w halach i na ulicach Dolnego Śląska. Dołożymy wszelkich starań, żeby wspierać i promować sport wśród Polaków.